Sesja poślubna Kamili i Martina w Winnicy Srebrna Góra | Kraków

SESJA ŚLUBNA W WINNICY

Sesja ślubna Kamili i Martina odbyła się w malowniczej winnicy Srebrna Góra, położonej w samym sercu Krakowa. To magiczne miejsce, pełne młodych winorośli, przyciągało nas pięknym zachodem słońca i niesamowitym kolorem liści.
Zaczęliśmy naszą sesję fotograficzną, jak zawsze, około 2 godziny przed zachodem słońca. Było to idealne miejsce do wykonania pięknych ujęć. Młode winorośla, w ciepłym świetle zachodzącego słońca, tworzyły niesamowitą atmosferę romantyzmu i miłości.
Dodatkowym atutem miejsca była możliwość wykonania sesji bez innych par młodych, co w innych miejscach bywa bardzo przeszkadzające i utrudniające pracę. W winnicy Srebrna Góra było inaczej, mieliśmy całe miejsce tylko dla siebie.
Kamila i Martin pięknie pozowali i chętnie korzystali z naszych sugestii. Przyjemnie pracowało się z takimi osobami, które potrafią się odprężyć i cieszyć chwilą.
Efekty naszej pracy przerosły nasze oczekiwania! Kolory, światło, klimat miejsca i atmosfera miłości, którą Kamila i Martin wyrażali względem siebie, sprawiły, że sesja była dla mnie i mojego zespołu wspaniałym doświadczeniem.

Sesja ślubna w winnicy Srebrna Góra to idealne miejsce dla par, które chcą uwiecznić wyjątkowe chwile i wykreować niesamowitą atmosferę w romantycznym otoczeniu. Polecam każdemu, kto szuka niezapomnianej sesji zdjęciowej!
- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-