6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYKONAĆ SESJĘ NARZECZEŃSKĄ (PRZEDOSTATNI WAS ZASKOCZY!)

Czy wyobrażacie sobie nie mieć zdjęć z własnego ślubu i wesela? Z pewnością nie. Do weselnego pakietu warto jednak dodać również sesję narzeczeńską. Zyskacie w ten sposób piękną pamiątkę i materiały, które możecie potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń. A przy okazji oswoicie się z aparatem i dźwiękiem migawki i spędzicie trochę czasu we dwoje. Oto 6 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

1. SESJA NARZECZEŃSKA - PIERWSZE SPOTKANIE Z APARATEM

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską? Przede wszystkim dlatego, że to idealna okazja na zapoznanie się z fotografem – szczególnie jeśli umowę na zdjęcia ślubne podpisywaliście zdalnie i nie mieliście szansy spotkać się wcześniej.W tym najważniejszym dniu Waszego życia fotograf odgrywa wyjątkową rolę. Jest bliżej Was niż ktokolwiek inny – czasem tak blisko, że zaledwie na wyciągnięcie ręki. Widzi wszystko: każdą emocję, każdy odrobinę nerwowy uśmiech, każdą otartą ukradkiem łzę. To ważne, aby nie był anonimowym gościem, ale kimś, kogo znacie i kogo, być może, zdążyliście polubić.Podczas sesji narzeczeńskiej przekonacie się, w jaki sposób wybrany przez Was fotograf ślubny pracuje – jak wybiera kadry, jak wykorzystuje potencjał i możliwości miejsca, czy rozumie Wasz pomysł na zdjęcia. Poznacie go także po prostu jako człowieka – a on pozna Was. Przekonacie się, czy nadajecie na tych samych falach i jak czujecie się w swoim towarzystwie. To ważne, aby fotograf przełamywał dystans i potrafił rozładować napięcie i stres. Docenicie tę umiejętność w dniu ślubu!

 

2. SESJA NARZECZEŃSKA - DLACZEGO WARTO? BO OSWOCIE SIĘ Z APARATEM

Uważacie, że pozowanie do zdjęć to najbardziej wstydliwa rzecz na świecie? Spokojnie – podobnie myśli jakieś 95% par. Sesja narzeczeńska jest doskonałą okazją do tego, aby przekonać się, że pozowanie to nic strasznego. Oswoicie się podczas niej z aparatem i już po kilku chwilach przestaniecie zauważać wycelowany w Was obiektyw. Dzięki temu w dniu ślubu będziecie czuć się bardziej komfortowo i naturalnie. Fotograf podpowie Wam też, jak się ustawiać, aby korzystniej wychodzić na zdjęciach, i zdradzi kilka trików na zawsze udane fotografie.

W przełamaniu strachu czy skrępowania przed pozowaniem pomoże Wam także poznanie fotografa. Sesja narzeczeńska najczęściej rozpoczyna się po prostu pogawędką, na przykład w przytulnej kawiarni albo podczas spaceru po okolicy. Te kilka chwil ma naprawdę duże znaczenie – bo ktoś przed momentem kompletnie dla Was obcy teraz staje się kimś, kogo znacie. Wiecie, że ma psa imieniem Gustaw albo że pije wyłącznie czarną kawę, a ostatni weekend spędził na Mazurach. Taka krótka pogawędka może sprawić, że przed obiektywem poczujecie się naturalnie i bardziej komfortowo.

3. SESJA NARZECZAŃSKA - TO SPOSÓB NA... UDANĄ RANDKĘ

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską? Dlatego że to dobry pretekst, aby po prostu pobyć razem. Przyznajcie: kiedy ostatnio mieliście okazję wyjść gdzieś we dwoje, tak bez pośpiechu, skupiając się wyłącznie na sobie, a nie na załatwianiu najróżniejszych spraw? W codziennym biegu, a zwłaszcza przedślubnym zamieszaniu, trudno o taki moment wytchnienia.

Podczas sesji narzeczeńskiej macie okazję do tego, aby spędzić trochę czasu wyłącznie ze sobą. Pospacerować, poprzytulać się, odłączyć od nieustannie pędzącego gdzieś świata. A w tym czasie, niejako przy okazji, dyskretnie i po cichu, fotograf wykona dla Was piękne zdjęcia, zatrzymując te chwile i te emocje w kadrze.

 

4. PRÓBA GENERALNA MAKIJAŻU

A teraz argument dla przyszłej Panny Młodej: sesja narzeczeńska to świetna okazja do tego, aby przetestować makijaż ślubny. Dzięki temu przekonasz się, jak się w nim czujesz, jak prezentuje się na zdjęciach i czy nie „spłynie” po kilku godzinach.

5.PIĘKNE ZDJĘCIA I FANTASTYCZNA PAMIĄTKA

Uwaga, ten argument naprawdę Was zaskoczy: warto wykonać sesję narzeczeńską, bo dzięki temu zyskacie… piękne zdjęcia! Tak! Kto by się tego spodziewał, prawda? ;) Ale sami przyznajcie: kiedy ostatni raz mieliście okazję zrobić sobie profesjonalne fotografie? Pewnie nigdy, prawda? Sesja narzeczeńska to doskonała okazja do tego, aby zafundować sobie piękne zdjęcia – dobrze wykadrowane, odpowiednio doświetlone, poddane profesjonalnej obróbce i wydrukowane na wysokiej jakości papierze. To fantastyczna pamiątka, do której wielokrotnie będziecie wracać, wspominając emocje i wrażenia (jakże niepowtarzalne!), jakie wtedy Wam towarzyszyły.

6. WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ DO DEKORACJI

Zdjęcia wykonane podczas sesji narzeczeńskiej możecie potem kreatywnie wykorzystać. Pary Młode często umieszczają je na zaproszeniach, okładce księgi gości czy w formie podziękowań dla gości. Fotografie starannie oprawione w album albo wydrukowane w formie fotoksiążki mogą stać się również wyjątkowym prezentem dla rodziców lub dziadków. Czy wyobrażacie sobie nie mieć zdjęć z własnego ślubu i wesela? Z pewnością nie. Do weselnego pakietu warto jednak dodać również sesję narzeczeńską. Zyskacie w ten sposób piękną pamiątkę i materiały, które możecie potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń. A przy okazji oswoicie się z aparatem i dźwiękiem migawki i spędzicie trochę czasu we dwoje. Oto 6 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

 

THE SHOTS OF LOVE book now or cry later

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-