Edyta & Rafał | Sesja w parku pszczyńskim

Sesja narzeczeńska na łódce | Park pałacowy w Pszczynie

Wszechobecna zieleń i jezioro mieniące się w delikatnym blasku coraz niżej opadającego słońca, a pośrodku tego jeziora oni – szczęśliwi narzeczeni, Edyta i Łukasz. Z przyjemnością prezentujemy Wam efekty tej wyjątkowej sesji narzeczeńskiej. Wyjątkowej tym bardziej, że wybór miejsca i pomysł na sesję to inicjatywa Edyty – jest nam przemiło, że pomogliśmy urzeczywistnić tę wizję.

Park pałacowy w Pszczynie to zresztą świetna miejscówka na sesje plenerowe: narzeczeńskie, ślubne czy rodzinne. Można tam zrealizować zdjęcia w przeróżnej stylistyce, za tło wybierając okazały pałac pszczyński, park czy takie zakątki, jak ten z jeziorkiem. Nie możemy się doczekać, aby ponownie tam zawitać. Może razem z Wami? Jeśli szukacie fotografów na ślub lub sesję narzeczeńską czy rodzinną, zapraszamy do kontaktu – wyczarujmy razem coś pięknego!

sesja narzeczeńska na łódcedobry fotograf ślubny śląskzdjęcia narzeczonych śląskfotograf ślubny katowicesesja narzeczeńska na śląskusesja plenerowa na łódcesesja narzeczeńska pszczyna sesja narzeczeńska śląsk klimatyczna sesja narzeczeńska pszczyna

b b
x x