Edyta & Rafał | Sesja w parku pszczyńskim

Sesja narzeczeńska na łódce | Park pałacowy w Pszczynie

Wszechobecna zieleń i jezioro mieniące się w delikatnym blasku coraz niżej opadającego słońca, a pośrodku tego jeziora oni – szczęśliwi narzeczeni, Edyta i Łukasz. Z przyjemnością prezentujemy Wam efekty tej wyjątkowej sesji narzeczeńskiej. Wyjątkowej tym bardziej, że wybór miejsca i pomysł na sesję to inicjatywa Edyty – jest nam przemiło, że pomogliśmy urzeczywistnić tę wizję.

Park pałacowy w Pszczynie to zresztą świetna miejscówka na sesje plenerowe: narzeczeńskie, ślubne czy rodzinne. Można tam zrealizować zdjęcia w przeróżnej stylistyce, za tło wybierając okazały pałac pszczyński, park czy takie zakątki, jak ten z jeziorkiem. Nie możemy się doczekać, aby ponownie tam zawitać. Może razem z Wami? Jeśli szukacie fotografów na ślub lub sesję narzeczeńską czy rodzinną, zapraszamy do kontaktu – wyczarujmy razem coś pięknego!

sesja narzeczeńska na łódcedobry fotograf ślubny śląskzdjęcia narzeczonych śląskfotograf ślubny katowicesesja narzeczeńska na śląskusesja plenerowa na łódcesesja narzeczeńska pszczyna sesja narzeczeńska śląsk klimatyczna sesja narzeczeńska pszczyna

THE SHOTS OF LOVE book now or cry later

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-