Po ślubie

A PO ŚLUBIE? 

Chrzest święty Waszego dziecka. Radość, czułość, chwila podniosłości, spotkania z rodziną, dużo uśmiechu, miłość widoczna w drobnych gestach. Ten moment już się nie powtórzy – zatrzymajcie go na zdjęciach, aby po latach móc wrócić do emocji, które Wam wtedy towarzyszyły. Profesjonalne fotografie, które układają się w piękną opowieść o tym niezwykłym dniu, będą fantastyczną pamiątką nie tylko dla Was i dla Waszego dziecka, ale też dla jego rodziców chrzestnych czy dziadków.

W ramach Shots of Love od lat zajmujemy się fotografią ślubną. Towarzyszymy Parom Młodym podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu, ale często nasza znajomość się na tym nie kończy. W ciągu następnych kilku lat spotykamy się ponownie: na sesjach ciążowych, rodzinnych czy właśnie chrztach. To dla nas najlepsza rekomendacja naszej pracy. Gdy wybieracie nas ponownie, abyśmy utrwalali na zdjęciach kolejne piękne momenty Waszego życia, zyskujemy pewność, że to, co robimy, ma prawdziwą wartość.

Mamy doświadczenie w fotografowaniu chrztów katolickich i prawosławnych.

Fotografowanie chrztu w kościele lub cerkwi

Zdjęcia z przygotowań dziecka w domu (ok. 2 godziny przed chrztem) + fotografowanie chrztu w kościele/cerkwi

Zdjęcia z przygotowań dziecka w domu (ok. 2 godziny przed chrztem) + fotografowanie chrztu w kościele/cerkwi + zdjęcia na przyjęciu (do 2 godzin)

 

FOTOGRAFIA CHRZTU PRAWOSŁAWNEGO

FOTOGRAFIA CHRZTU KATOLICKIEGO

FOTOGRAFIA CHRZTU KATOLICKIEGO

 

 

 

 

b b
x x