Zacznij tutaj

Cieszymy się, że tutaj zajrzeliście – bo to znak, że nasze kadry wpadły Wam w oko. Chcielibyśmy wykorzystać moment Waszej uwagi, aby krótko opowiedzieć o tym, co i jak robimy. Fotografia ślubna nie jest tylko naszą pracą. To przede wszystkim pasja, która nas połączyła i która niezmiennie od lat sprawia nam mnóstwo radości i satysfakcji.

 

 

ODPOWIADAMY NA PYTANIE DLACZEGO MY?

OPOWIEMY WASZĄ HISTORIĘ WYJĄTKOWYMI ZDJĘCIAMI

__

Zdjęcia są dla nas czymś więcej niż jedynie obrazem utrwalonym na matrycy – są unikalnym zapisem jedynej, niepowtarzalnej, wyjątkowej chwili. Dzień Waszego ślubu będzie składał się wyłącznie z takich chwil. Ale wszystkie uśmiechy, zachwycone spojrzenia, spontaniczne uściski, ukradkiem otarte łzy… wydarzą się tylko raz. Zdjęcia przechowają dla Was te wspomnienia. Dzięki nim nawet po wielu, wielu latach będziecie mogli przypomnieć sobie emocje, które Wam wtedy towarzyszyły.

 

Czy to nie magia?

Chcielibyśmy, aby nasze zdjęcia – oprócz tego, że dokumentują wyjątkowe chwile – wyróżniały się też wyjątkową formą. Wszystkie ślubne historie opowiadamy więc w konwencji reportażu. Stawiamy na naturalną fotografię i spontaniczne, niepozowane ujęcia. Dobrych kadrów szukamy dosłownie wszędzie, dyskretnie podglądając wszystko, co dzieje się dookoła Młodej Pary, w jej bliższym i dalszym otoczeniu. Takie uchwycone niepostrzeżenie zdjęcia układają się potem w kompletną historię – najpiękniejszą opowieść o miłości, czułości i przyjaźni.

 

__

Wspomnijmy jeszcze o obróbce...

Staramy się, aby nasze zdjęcia po wywołaniu wyglądały naturalnie. Uwielbiamy prawdziwe, ciepłe, stonowane kolory i nie ulegamy instagramowym modom – one co roku się zmieniają, a przecież fotografia ślubna musi być aktualna zawsze. Chcielibyśmy, żeby nasza właśnie taka była: ponadczasowa i prawdziwa. I abyście Wy, po latach otwierając swój album, mogli stwierdzić, że wybraliście właściwego fotografa ślubnego.

 

 

Dobrze, a teraz od początku… Może sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska może być naszym pierwszym spotkaniem. Warto ją wykonać, nawet jeśli nie planujecie ślubu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że taka sesja to najlepszy sposób na to, aby oswoić się z obiektywem i przełamać strach przed „pozowaniem”.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będziecie mogli potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń czy podziękowań dla rodziców. Zyskacie też piękną pamiątkę. Dziś, w dobie smartfonów, każdy z nas wykonuje setki fotografii. Niewiele z nich nadaje się jednak do tego, aby oprawić je w ramkę czy wydrukować w większym formacie. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, profesjonalnie przygotowane i obrobione, w wyjątkowy sposób utrwalą przeżycia i emocje, jakie towarzyszyły Wam, zanim zostaliście mężem i żoną. Po latach z przyjemnością będziecie do nich wracać!

 

 

DZIEŃ ŚLUBU

Reportaż zaczynamy od przygotowań, a kończymy na oczepinach. Standardowo trwa on 12 godzin, ale możecie wybrać również opcję dłuższą, przedłużoną o 2 godziny.


PRZYGOTOWANIA

Przygotowania. To tutaj zaczynamy wasz reportaż. Wprowadzimy luźną atmosferę i wspomożemy radą jeśli będzie taka potrzeba. Startujemy od końcówki makijażu lub ubierania sukni bądź garnituru. Ustalamy to kilka dni przed. Wykonamy zdjęcia sukni, garnituru wszystkich akcesoriów, detali oraz... portrety. Portret to podstawa!

REPORTAŻ

Reportaż zaczynamy już od przygotowań. Jesteśmy z wami przez cały dzień. W tym czasie podążamy za wami będąc niezauważonym. Podchodzimy do naszej pracy bardzo reportersko, tak, abyście się nie czuli fotografowani. Często słyszymy od naszych par oraz ich gości, że każdy o nas zapominał. Uważamy, że jest to nasz wielki atut.

PLENER

W dniu ślubu zawsze staramy się wyrwać z młodą parą na kilkanaście minut oddechu na świeżym powietrzu i wykonać krótką sesję portretową. Zanim do tego dojdzie, robimy dokładny research miejsca aby nie marnować czasu młodej pary w tym ważnym dniu. Jeśli będzie Wam mało, możemy zrobić dodatkowy plener w innym dniu!

SESJA ZAGRANICZNA?

Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje plenerowe. Kanary? Toskania? A może grudniowa zimna i wietrzna, ale za to jaka piękna Szkocja? Macie wymarzone miejsce na sesję ślubną? Piszcie do nas!

A PO ŚLUBIE...

Sesja narzeczeńska, reportaż ślubny czy plener to nie wszystko... Jest nam niezmiernie miło, gdy otrzymujemy od Was kontakt aby dalej fotografować najważniejsze momenty Waszego życia. Z wielką przyjemnością po kilku miesiącach, czy też latach uwiecznimy czas oczekiwania na potomka czy też Chrztu Świętego.

PRZYDATNE INFORMACJE

co otrzymujemy w ramach reportażu?

  • DO 13 GODZIN FOTOGRAFOWANIA LUB NIE DŁUŻEJ NIŻ DO GODZINY 00:30
  • ZACZYNAMY DWIE GODZINY PRZED CEREMONIĄ
  • JESTEŚMY Z WAMI OD PRZYGOTOWAŃ PO ZABAWĘ WESELNĄ
  • WYKONAMY KRÓTKĄ SESJĘ PLENEROWĄ W DNIU ŚLUBU
  • WYKONAMY DLA WAS ZDJĘCIA RODZINNE, GRUPOWE
  • WSZYSTKIE ZDJĘCIA ( MINIMUM 550 A ZDARZA SIĘ NAWET 1000), OTRZYMACIE NA PEN DRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU Z DOŁĄCZONYMI ODBITKAMI KTÓRE SOBIE SAMI WYBIERZECIE

 

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA ŚLUBNE?

ZDJĘCIA ODDAJEMY DO DWÓCH MIESIĘCY OD OSTATNIEJ SESJI.

JAk zarezerwować termin?

ABY ZAREZERWOWAĆ TERMIN, NALEŻY PODPISAĆ UMOWĘ ORAZ WPŁACIĆ ZADATEK W WYSOKOŚCI 700ZŁ. UMOWĘ MOŻNA PODPISAĆ U NAS OSOBIŚCIE LUB ON-LINE.

SKĄD JESTEŚCIE?

JESTEŚMY Z MIASTECZKA ŚLĄSKIEGO... NA ŚLĄSKU :)
PRACUJEMY GŁÓWNIE NA ŚLĄSKU, MAŁOPOLSCE, DOLNYM ŚLĄSKU, OPOLSKIM ALE DOJEDZIEMY W KAŻDE MIEJSCE W POLSCE

 

To jak, działamy? Zapraszamy do (niezobowiązującego!) kontaktu – chętnie dowiemy się więcej o Was i Waszym pomyśle na ten jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

 

 

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-