Ewa & Maks | Reportaż Dom Weselny w Czuszowie

Ewa & Maks

Kolejna przygoda za nami! Tym razem przygotowania, ceremonia ślubna oraz przyjęcie weselne Ewy i Maksymiliana. Wydarzenia te rozpoczęły się od fotografowania przygotowań Pana Młodego w klimatycznym, wynajętym domku, który dodatkowo nadał charakteru i stworzył niepowtarzalny klimat już na samym początku tego wielkiego dnia. Ponadczasowy klasyczny Mercedes to kolejny element, który towarzyszył Państwu Młodym, idealnie komponując się z okolicznościami. Po przyjeździe do Panny Młodej spotkaliśmy się z nietypowym zwyczajem, gdzie Ewa w eleganckiej sukience przywitała swojego przyszłego małżonka, a dopiero później założyła suknię ślubną.

Ceremonia ślubu odbyła się w niezwykle klimatycznym kamiennym kościele romańskim pw. św. Mikołaja w Wysocicach. Miejsce to nadało niepowtarzalnego charakteru i wyniosłości wydarzenia. Podczas ceremonii nie zabrakło łez wzruszenia, szczerych uśmiechów oraz gromkich braw po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Ewa i Maks, już jako małżonkowie, zaprosili gości weselnych na przyjęcie, które odbyło się w Gościńcu w Czuszowie. Miało miejsce symboliczne witanie Nowożeńców chlebem i solą, zbijanie kieliszków przez Państwa Młodych przed lokalem oraz wnoszenie Panny Młodej przez próg. Od samego początku wydarzenie umilane było przez góralską kapelę, która pięknie przygrywała i bawiła gości. Wspaniali ludzie, wspaniałe wydarzenie! Dziękujemy!

 

 

 

 

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-