Plenerowy ślub Kingi i Michała | SCENA KULINARNA

Kinga & Michał 

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejne wielkie wydarzenie młodej pary – Kingi i Michała. Przepiękne wspomnienia z ich wielkiego dnia udało nam się uchwycić podczas wyjątkowego ślubu plenerowego, który odbył się 14 sierpnia 2020 roku. 

Najpierw miały miejsce wspaniałe przygotowania młodych w swoich domach. Następnie wszyscy zaproszeni goście zebrali się w przepięknie ozdobionym miejscu w restauracji Scena Kulinarna w Bytomiu. Mieszanka pięknej pogody, wyniosłej atmosfery oraz gustownie ozdobionego pleneru stworzyła niepowtarzalny klimat. Pannę Młodą do swojego przyszłego męża odprowadził tata, który dumnie dotrzymywał córce kroku. Piękna, wzruszająca przysięga zrobiła na zebranych ogromne wrażenie – mnóstwo uśmiechów, miłości i pięknych wspomnień. Po uroczystości ślubu plenerowego odbyło się błogosławieństwo Młodej Pary przez rodziców. Samo wesele było oryginalne, ponieważ nie było zabawy weselnej, a spotkanie odbyło się w gronie najbliższych. Jednak mimo to całe wydarzenie miało bardzo wiele urozmaiceń – piękne życzenia dla Nowożeńców od gości, podziękowania dla rodziców, słowa uznania dla świadków, wspólne krojenie tortu przez Państwa Młodych, toasty, Księga gości dostępna dla przybyłych do umieszczenia dedykowanych wpisów i życzeń, wspólne zdjęcia, przepełnione radością oraz spontanicznością. 

Drodzy Nowożeńcy, była to dla nas ogromna przyjemność móc z Wami pracować i utrwalić na zawsze ten wyjątkowy dla Was dzień. Życzymy dni wypełnionych radością, szacunkiem oraz miłością!

  scena kulinarna bytomscena kulinarna bytomscena kulinarna bytomscena kulinarna bytomscena kulinarna bytomślub plenerowy scena bytomślub w scenie kulinarnej w bytomiuscena kulinarna bytom ślub plenerowyscena kulinarna bytomzakładanie obrączek ślub cywilnyślub cywilny w plenerze śląskślub cywilny w plenerze scena kulinarnascena kulinarna w bytomiu ślub plenerowypiękne zdjęcia ślubne śląskwesele w scenie kulinarnejrestauracja scena kulinarna

zdjęcia z przyjaciółmi weselescena kulinarna bytom plener ślubny w dniu ślubu scena kulinarnaplener scena kulinarna

 

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-