Ania & Kamil | Reportaż, Hotel Badura Wadowice

ANIA & KAMIL

Jeśli mielibyśmy opisać ślub i wesele Ani i Kamila jednym słowem, bez wahania użylibyśmy określenia klasyka. Zobaczcie sami: kadry z tego reportażu ślubnego układają się w definicję stylu klasycznego. Wszystko – od sukni ślubnej Ani i garnituru Kamila, przez dekoracje w kościele i na sali, aż po plener w Opactwie Cystersów w Lubiążu – wpisuje się w tę elegancką, wyrafinowaną i ponadczasową stylistykę. Jeśli myślicie nad tym, aby zorganizować ślub i wesele w stylu klasycznym, na zdjęciach ze ślubu Ani i Kamila znajdziecie całkiem sporą dawkę inspiracji.

PRZEPIS NA WESELE I ŚLUB W STYLU KLASYCZNYM

Przygotowania odbyły się w domach rodzinnych Pary Młodej. Nawet wnętrza idealnie dopasowały się do ogólnego charakteru ślubu i wesela. Ślub miał miejsce w okazałym Sanktuarium św. Józefa, które pięknie skąpało się w delikatnym, wrześniowym słońcu. Drogę do ołtarza zdobiły świecie w szklanych lampionach i tabliczki z fragmentami Hymnu do miłości – eleganckie, delikatne dekoracje pięknie wpisały się w wystrój kościoła.

Zarówno podczas przygotowań, jak i tradycyjnego błogosławieństwa w domu Panny Młodej sporo było wzruszeń. Od momentu złożenia przysięgi zapanowała jednak wyłącznie radość, widoczna w postaci szerokich uśmiechów – i Pary Młodej, i gości.

Przyjęcie weselne odbyło się w niezwykle klimatycznym Hotelu Badura w Wadowicach. Sala utrzymana jest w klasycznym stylu, ale z nowoczesnym twistem – zdobią ją eleganckie żyrandole, mozaiki na ścianach i duże przeszklenia, które wpuszczają do środka piękne, zróżnicowane światło. Zabawę prowadził zespół Black Jack, a otworzył ją oczywiście pierwszy taniec: cudownie dopracowany i robiący ogromne wrażenie. Utrwaleniem tego niezwykłego dnia na wideo zajęli się filmowcy ze Ślubujemy Wam Film (których, nawiasem mówiąc, gorąco polecamy!).

PLENER W OPACTWIE CYSTERSÓW

 

 

 

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-