Edyta & Rafał | Sesja ślubna z widokiem na Tatry

SESJA ŚLUBNA Z WIDOKIEM NA TATRY

Musimy się Wam do czegoś przyznać: dzięki tej sesji spełniliśmy jedno z naszych fotograficznych marzeń. Choć zdjęcia robimy już naście lat, nie mieliśmy dotąd okazji wykonać górskiego pleneru. Bardzo chcieliśmy dołączyć takie fotografie do naszego portfolio, ale jakoś w góry zawsze było nam nie po drodze. Aż do jesieni 2021, kiedy Edyta i Łukasz zaproponowali, aby ich plener ślubny zrealizować w okolicach Łapszanki, małej wioski na Pogórzu Spiskim. Miejsce, które wybrali, absolutnie nas oczarowało.

Spójrzcie sami! Trudno wyobrazić sobie piękniejszy górski widok: na pierwszym planie sielskie, delikatnie pofalowane łąki, pastwiska i połacie lasu, a za nimi – poszarpane, przykryte pierwszym śniegiem granie Tatr. Dodatkowo poszczęściło nam się z pogodą i widocznością. Tatry pięknie odznaczały się w tle, a słońce delikatnie oświetlało wszechobecną, choć trochę już zażółconą zieleń. Miękkie, złociste światło sprawiło, że kadry nabrały delikatności – klasyczna, minimalistyczna suknia Edyty przepięknie wpasowała się w ten eteryczny klimat.

Kiedy wracamy do zdjęć z tego pleneru, automatycznie wyobrażamy sobie inne sesje w tym fantastycznym miejscu – nie tylko ślubne, ale i narzeczeńskie czy rodzinne, i to o każdej porze roku. Jeśli szukacie fotografów na ślub i wesele czy wyjątkową sesję plenerową i spodobała Wam się estetyka naszych zdjęć, zapraszamy do kontaktu. Namiary na rewelacyjną miejscówkę już mamy!

 

plener ślubny z widokiem na górybukiet ślubnyportret z bukietem ślubnymzdjęcia ślubne z bukietemplener w październiku w górachpiękna suknia ślubna w górachpiękne zdjęcia ślubne krakówplener w łapszancefotografia ślubna w łapszancepiękne zdjęcia ślubne w górachfotografia ślubna w górachplener z widokiem na tatrypara młoda w górachsesja ślubna z welonemsesja ślubna w tarachplener ślubny w katowicachplener z widokiem na tatry

b b
x x