Industrialny ślub Kasi i Szymona – Impresja Zabrze

Industrialny ślub Kasi i Szymona – Impresja Zabrze

Czy ślub w październiku może być piękny? Oczywiście, że tak – obejrzyjcie reportaż z wyjątkowego wesela Kasi i Szymona, a za moment się o tym przekonacie. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że trudno byłoby wybrać lepszą porę na taki ślub niż początek jesieni. Październikowa aura stworzyła idealne tło dla industrialnego klimatu całego wydarzenia.

Wesele Kasi i Szymona odbyło się w Restauracji Impresja w Zabrzu. To wyjątkowe miejsce – mieści się w poprzemysłowej hali byłej łaźni Huty Zabrze. Zachwyca już z zewnątrz: efektownie odrestaurowana fasada, ogromne, strzeliste okna i ściana porośnięta zielenią sprawiają, że budynek zdecydowanie się wyróżnia. Wewnątrz również zachowano klimat loftowej przestrzeni. Wśród dekoracji szczególnie urzekły nas wazony na kwiaty, stworzone z… fiolek po starych lekach. To dzieło Kasi – oboje z Szymonem są farmaceutami. Uwielbiamy takie osobiste akcenty!

Klimat wesela świetnie uzupełnił też klasyczny Mercedes, który zawiózł Parę Młodą do ślubu, oraz oryginalna fotobudka, mieszcząca się we wnętrzu… 35-letniego Suzuki Carry. Gości byli nią zachwyceni.

Jeśli szukacie pomysłów na wesele w stylu industrialnym, w reportażu z wielkiego dnia Kasi i Szymona na pewno znajdziecie sporo inspiracji. Choć wesele było dość kameralne, wykonaliśmy rekordową liczbę zdjęć – dosłownie wszystko chciałoby się zatrzymać w kadrze.

wieszak groom  

                                   

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-