Sesja ciążowa Kingi i Michała na Pustyni Błędowskiej

Niezapomniane spotkanie z Kingą i Michałem: Sesja ciążowa o zachodzie słońca na Pustyni Błędowskiej

Chciałbym podzielić się z Wami wyjątkowym doświadczeniem, które przeżyłem podczas sesji ciążowej Kingi i Michała na malowniczej Pustyni Błędowskiej. Marzeniem Kingi było uwiecznienie wyjątkowego okresu w życiu w pięknych promieniach zachodzącego słońca.

Wiem, jak ważne jest dla przyszłych rodziców uwiecznienie tych niezapomnianych chwil w wyjątkowy sposób. Razem z Kingą i Michałem zdecydowaliśmy się na Pustynię Błędowską jako naszą lokalizację, mając nadzieję na piękne, magiczne światło, które nadałoby fotografii wyjątkowego charakteru. Gdy nadszedł dzień sesji, na niebie pojawiły się delikatne chmurki, a ja z lekką obawą zastanawiałem się, czy uda nam się osiągnąć to wymarzone światło. Byłem świadomy, że atmosfera jest niezwykle ważna dla stworzenia pięknych fotografii, a marzenie Kingi o zdjęciach o zachodzie było dla mnie priorytetem. Początkowo mieliśmy nieco chmurzaste niebo, ale zdecydowaliśmy się nie poddawać i trzymać kciuki za pojawienie się odpowiedniego światła. Byłem pewien, że nawet w tych warunkach możemy stworzyć coś wyjątkowego. Wiedziałem, że magia może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie. Wreszcie, gdy słońce zbliżało się do horyzontu, chmury zaczęły ustępować, odsłaniając złote promienie. To był moment, na który czekaliśmy! Z radością zobaczyłem, jak światło układa się idealnie, tworząc niesamowitą aurę wokół Kingi. Nasze obawy zostały rozwiane, a zastąpiła je ekscytacja i zaangażowanie w tworzenie tych wyjątkowych zdjęć.

Sesje ciążowe traktuję podobnie jak sesję dla… zakochanych. Skupialiśmy się przede wszystkim na przyszłej mamie, uwieczniając jej delikatny brzuszek, promieniującą radość i miłość. Chcieliśmy oddać całe piękno i emocje związane z oczekiwaniem na dziecko. Kinga i Michał byli niezwykle otwarci i pełni zaufania, co pozwoliło nam na stworzenie naturalnych i autentycznych zdjęć. Przez całą sesję towarzyszyła nam dobra aura i spokój, które można było poczuć w każdym kadrze. Chciałem, aby para czuła się swobodnie i skupiła się na tym wyjątkowym okresie w ich życiu. Sesja ciążowa na Pustyni Błędowskiej była dla mnie nie tylko okazją do fotografowania Kingi i Michała jako przyszłych rodziców, ale również do uchwycenia ich miłości, oczekiwania i emocji. Sesja ta była dla mnie nie tylko pracą, ale także przyjemnością. Cieszę się, że mogłem wnieść swoją kreatywność i pasję do tego projektu. Ostatecznie stworzyliśmy fotografie, które będą przypominać Kingę i Michała o tym niezwykłym okresie oczekiwania na potomka.

   

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-