Magiczny dolny śląsk | Sesja w Zamku Książ i stadninie o zachodzie słońca

MAGICZNY DOLNY ŚLĄSK

 

Sesja poślubna dla Agi i Kamila, była magicznym połączeniem dwóch wyjątkowych miejsc – Ogrodu Zamku Książ i Stadniny Lubiechów. Oba miejsca były położone zaledwie kilka minut jazdy samochodem, co pozwoliło na harmonijne połączenie dwóch różnych atmosfer.
Rozpoczęliśmy od malowniczego ogrodu Zamku Książ, gdzie otoczeni bujną zielenią i kwiatami, Aga i Kamil mogli cieszyć się chwilą intymności. Można śmiało stwierdzić, że światło tamtejszych ogrodów przypominało atmosferę toskańskiego słońca, co nadawało sesji wyjątkowego uroku. Złociste promienie słoneczne przesączały się przez liście drzew, tworząc magiczną aurę wokół naszej pary.
Następnie przenieśliśmy się do urokliwej Stadniny Lubiechów, gdzie zdecydowaliśmy się wykorzystać zachód słońca. Z racji zainteresowań Agi i Kamila, które związane były z fascynacją i miłością do koni, miejsce to stało się idealnym tłem dla ich sesji poślubnej. Kiedy ostatnie promienie słońca malowały na niebie ciepłe odcienie pomarańczy, a konie kołysały się spokojnie na tle wiejskiego krajobrazu, atmosfera nabrała niezwykłego romantyzmu.
Sesja poślubna dla Agi i Kamila była nie tylko okazją do wykonania wspomnień ślubnych w postaci zdjęć, ale także podróżą przez magiczne zakątki Dolnego Śląska.
- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-