Wiktoria i Bartek | Scena Kulinarna Bytom

WESELE W SCENIE KULINARNEJ W BYTOMIU

Cześć! Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że wreszcie możemy podzielić się z Wami jednym z najpiękniejszych ślubów, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Ten wyjątkowy dzień odbył się w połowie sierpnia zeszłego roku, a dopiero teraz, znaleźliśmy chwilę, aby podzielić się tym niezapomnianym wydarzeniem na blogu. Wiemy, że kilka zdjęć mogliście już zobaczyć na Instagramie, ale teraz nadszedł czas na pełną relację!

Wiktoria i Bartek to para, która od samego początku sprawiała, że praca stała się przyjemnością. Ich ślub to zdecydowanie jeden z tych, które pozostają w pamięci na bardzo długo. Nie tylko była to wyjątkowa okazja do uwiecznienia pięknych chwil, ale także doskonała okazja do współpracy.

Uroczystość odbyła się w urokliwej restauracji Scena Kulinarna w Bytomiu. Przywitanie, toast i życzenia dla młodej pary miały miejsce w urokliwym ogrodzie, gdzie wspaniała menadżerka Ewelina czuwała nad każdym szczegółem. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że wszystko przebiegło płynnie i bez żadnych problemów. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Gruba Ferajna, którego energetyczne występy dodawały uroczystości niezapomnianego klimatu. W dniu ślubu mieliśmy okazję zrealizować krótką sesję zdjęciową, która była pełna różnorodności. Wykorzystaliśmy urokliwe tło budynku, starej cegły, a także ostatnie promienie słoneczne przebijające się przez gałęzie drzew, co nadało naszym zdjęciom niepowtarzalny urok i MAGIĘ. Ale to nie koniec! Krojenie tortu odbyło się na podwórku po zmroku, a goście stworzyli niesamowity szpaler z zimnych ogni. Para młoda dotarła na miejsce jego krojenia w tanecznym i szalonym stylu.

Podczas całego wesela było widać, że Wiktoria i Bartek świętowali ten dzień bez stresu i z czystą radością. Ich uśmiechy, luz podczas zabawy były dowodem na to, że to niezwykłe wydarzenie było dla nich po prostu… WYJĄTKOWE.

DOŚĆ GADANIA! CZAS NA OGLĄDANIE! 🙂

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-