6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYKONAĆ SESJĘ NARZECZEŃSKĄ (PRZEDOSTATNI WAS ZASKOCZY!)

Czy wyobrażacie sobie nie mieć zdjęć z własnego ślubu i wesela? Z pewnością nie. Do weselnego pakietu warto jednak dodać również sesję narzeczeńską. Zyskacie w ten sposób piękną pamiątkę i materiały, które możecie potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń. A przy okazji oswoicie się z aparatem i dźwiękiem migawki i spędzicie trochę czasu we dwoje. Oto 6 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

1. SESJA NARZECZEŃSKA - PIERWSZE SPOTKANIE Z APARATEM

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską? Przede wszystkim dlatego, że to idealna okazja na zapoznanie się z fotografem – szczególnie jeśli umowę na zdjęcia ślubne podpisywaliście zdalnie i nie mieliście szansy spotkać się wcześniej.W tym najważniejszym dniu Waszego życia fotograf odgrywa wyjątkową rolę. Jest bliżej Was niż ktokolwiek inny – czasem tak blisko, że zaledwie na wyciągnięcie ręki. Widzi wszystko: każdą emocję, każdy odrobinę nerwowy uśmiech, każdą otartą ukradkiem łzę. To ważne, aby nie był anonimowym gościem, ale kimś, kogo znacie i kogo, być może, zdążyliście polubić.Podczas sesji narzeczeńskiej przekonacie się, w jaki sposób wybrany przez Was fotograf ślubny pracuje – jak wybiera kadry, jak wykorzystuje potencjał i możliwości miejsca, czy rozumie Wasz pomysł na zdjęcia. Poznacie go także po prostu jako człowieka – a on pozna Was. Przekonacie się, czy nadajecie na tych samych falach i jak czujecie się w swoim towarzystwie. To ważne, aby fotograf przełamywał dystans i potrafił rozładować napięcie i stres. Docenicie tę umiejętność w dniu ślubu!

 

2. SESJA NARZECZEŃSKA - DLACZEGO WARTO? BO OSWOCIE SIĘ Z APARATEM

Uważacie, że pozowanie do zdjęć to najbardziej wstydliwa rzecz na świecie? Spokojnie – podobnie myśli jakieś 95% par. Sesja narzeczeńska jest doskonałą okazją do tego, aby przekonać się, że pozowanie to nic strasznego. Oswoicie się podczas niej z aparatem i już po kilku chwilach przestaniecie zauważać wycelowany w Was obiektyw. Dzięki temu w dniu ślubu będziecie czuć się bardziej komfortowo i naturalnie. Fotograf podpowie Wam też, jak się ustawiać, aby korzystniej wychodzić na zdjęciach, i zdradzi kilka trików na zawsze udane fotografie.

W przełamaniu strachu czy skrępowania przed pozowaniem pomoże Wam także poznanie fotografa. Sesja narzeczeńska najczęściej rozpoczyna się po prostu pogawędką, na przykład w przytulnej kawiarni albo podczas spaceru po okolicy. Te kilka chwil ma naprawdę duże znaczenie – bo ktoś przed momentem kompletnie dla Was obcy teraz staje się kimś, kogo znacie. Wiecie, że ma psa imieniem Gustaw albo że pije wyłącznie czarną kawę, a ostatni weekend spędził na Mazurach. Taka krótka pogawędka może sprawić, że przed obiektywem poczujecie się naturalnie i bardziej komfortowo.

3. SESJA NARZECZAŃSKA - TO SPOSÓB NA... UDANĄ RANDKĘ

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską? Dlatego że to dobry pretekst, aby po prostu pobyć razem. Przyznajcie: kiedy ostatnio mieliście okazję wyjść gdzieś we dwoje, tak bez pośpiechu, skupiając się wyłącznie na sobie, a nie na załatwianiu najróżniejszych spraw? W codziennym biegu, a zwłaszcza przedślubnym zamieszaniu, trudno o taki moment wytchnienia.

Podczas sesji narzeczeńskiej macie okazję do tego, aby spędzić trochę czasu wyłącznie ze sobą. Pospacerować, poprzytulać się, odłączyć od nieustannie pędzącego gdzieś świata. A w tym czasie, niejako przy okazji, dyskretnie i po cichu, fotograf wykona dla Was piękne zdjęcia, zatrzymując te chwile i te emocje w kadrze.

 

4. PRÓBA GENERALNA MAKIJAŻU

A teraz argument dla przyszłej Panny Młodej: sesja narzeczeńska to świetna okazja do tego, aby przetestować makijaż ślubny. Dzięki temu przekonasz się, jak się w nim czujesz, jak prezentuje się na zdjęciach i czy nie „spłynie” po kilku godzinach.

5.PIĘKNE ZDJĘCIA I FANTASTYCZNA PAMIĄTKA

Uwaga, ten argument naprawdę Was zaskoczy: warto wykonać sesję narzeczeńską, bo dzięki temu zyskacie… piękne zdjęcia! Tak! Kto by się tego spodziewał, prawda? ;) Ale sami przyznajcie: kiedy ostatni raz mieliście okazję zrobić sobie profesjonalne fotografie? Pewnie nigdy, prawda? Sesja narzeczeńska to doskonała okazja do tego, aby zafundować sobie piękne zdjęcia – dobrze wykadrowane, odpowiednio doświetlone, poddane profesjonalnej obróbce i wydrukowane na wysokiej jakości papierze. To fantastyczna pamiątka, do której wielokrotnie będziecie wracać, wspominając emocje i wrażenia (jakże niepowtarzalne!), jakie wtedy Wam towarzyszyły.

6. WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ DO DEKORACJI

Zdjęcia wykonane podczas sesji narzeczeńskiej możecie potem kreatywnie wykorzystać. Pary Młode często umieszczają je na zaproszeniach, okładce księgi gości czy w formie podziękowań dla gości. Fotografie starannie oprawione w album albo wydrukowane w formie fotoksiążki mogą stać się również wyjątkowym prezentem dla rodziców lub dziadków. Czy wyobrażacie sobie nie mieć zdjęć z własnego ślubu i wesela? Z pewnością nie. Do weselnego pakietu warto jednak dodać również sesję narzeczeńską. Zyskacie w ten sposób piękną pamiątkę i materiały, które możecie potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń. A przy okazji oswoicie się z aparatem i dźwiękiem migawki i spędzicie trochę czasu we dwoje. Oto 6 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

 

Czy wyobrażacie sobie nie mieć zdjęć z własnego ślubu i wesela? Z pewnością nie. Do weselnego pakietu warto jednak dodać również sesję narzeczeńską.

Zyskacie w ten sposób piękną pamiątkę i materiały, które możecie potem kreatywnie wykorzystać, na przykład do przygotowania zaproszeń.

A przy okazji oswoicie się z aparatem i dźwiękiem migawki i spędzicie trochę czasu we dwoje. Oto 6 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

PORADNIK SHOTS OF LOVE

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS KILKA PORADNIKÓW NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE NAM PYTANIA PODCZAS ZAPYTAŃ ORAZ SPOTKAŃ.

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-