Aneta & Łukasz | Markiz, Końskie

ANETA I ŁUKASZ

Do trzech razy sztuka? W tej historii tak… Aneta i Łukasz z powodu pandemicznych ograniczeń aż dwukrotnie musieli przekładać swój ślub. Udało się w trzecim terminie – ale za to jak! Cała uroczystość była dopracowana w najmniejszych szczegółach. W tak pięknych okolicznościach i z tak uśmiechniętymi, pozytywnymi bohaterami przed obiektywem zdjęcia właściwie robią się same. Z przyjemnością pokazujemy Wam reportaż ślubny z tego wyjątkowego dnia.

WESELNA DRUŻYNA ANETY I ŁUKASZA

Naszą opowieść rozpoczniemy od przygotowań. Aneta przygotowywała się do ślubu w towarzystwie swoich druhen, a Łukasz – drużbów. Ponieważ pokój w hotelu Markiz, w którym tamtego przedpołudnia urzędowała męska część „drużyny”, okazał się za ciasny na zdjęcia, ruszyliśmy na poszukiwania innej scenerii. Ostatecznie przygotowania Pana Młodego udało nam się sfotografować w hotelowej oranżerii. Zdjęciom wyszło to tylko na dobre – minimalistyczny, nieco surowy klimat tego miejsca stworzył idealne tło dla zaprezentowania garnituru i męskiej galanterii. Rekwizytem, który ostatecznie dopełnił kadry, stała się też karafka ze złocistą szkocką ;).

REPORTAŻ ŚLUBNY – opowieść o miłości i… przyjaźni

Reportaż ślubny to zawsze przede wszystkim opowieść o miłości. W przypadku Anety i Łukasza ta opowieść układa się w piękne obrazy: szalenie wzruszający first look, radość malująca się na ich twarzach podczas składania przysięgi, efektowny pierwszy taniec, czułość widoczna w najdrobniejszych gestach. Ich reportaż ślubny ma jednak jeszcze jeden ważny wątek: przyjaźń. Z przyjemnością uwieczniliśmy na zdjęciach wsparcie, jakim obdarowali Parę Młodą drużbowie i druhny, a także fantastyczną zabawę ich przyjaciół podczas wesela (do tańca porywał DJ Tristan, którego gorąco polecamy).

Przyjęcie weselne odbyło się w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Markiz w Końskich. Tym, co nas zachwyciło, zdecydowanie były dekoracje – eleganckie, niebanalne i dopracowane w każdym szczególe. Jeśli szukacie sali na wesele w Świętokrzyskiem, koniecznie zastanówcie się nad tym miejscem.

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-