Sesja Dominiki i i Grzesia na Pustyni Błędowskiej

SESJA NA PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ

Upalny lipcowy dzień, zachodzące słońce i pustynia Błędowska – to niezwykłe miejsce wybrała młoda para, Dominika i Grześ, na swoją sesję ślubną. Naszym zadaniem było uwiecznienie piękna natury oraz wzajemnej miłości i radości, której nie brakowało na twarzach młodych.
Sesja odbyła się na samym końcu dnia, tuż przed zachodem słońca, kiedy to słońce zaczęło łagodnie oświetlać pustynne wydmy. Pani młoda, w swojej pięknej sukni ślubnej, dodała do tego krajobrazu jeszcze więcej uroku. Jej wianek z oraz bukiet były idealnym uzupełnieniem stylizacji.
Wianek, wykonany z kwiatów przyciągał uwagę swoją naturalnością. Dodawał romantyzmu i lekkości, która pasowała do charakteru sesji. Miejsce, w którym odbyła się sesja, nie było przypadkowe. Pustynia Błędowska przyciąga swoim pięknem i tajemniczością, co w połączeniu z uczuciami pary stworzyło wyjątkową atmosferę. Mieliśmy wiele okazji do uchwycenia unikalnych momentów i uroku tej niezwykłej scenerii.

Podsumowując, sesja zdjęciowa ślubna Dominiki i Grzesia była nie tylko piękna, ale i pełna szczerych emocji. Pani młoda w pięknym wianku i bukiecie była kwintesencją naturalnej urody, a para razem tworzyła wspaniałe i romantyczne zdjęcia. Wszystko to na tle malowniczej pustyni Błędowskiej, która stanowiła idealne tło dla tego wyjątkowego dnia.

- BLOG -

oSTATNIE WPISY NA BLOGU

THE SHOTS OF LOVE

the@shotsoflove.pl
tel. +48 505 877 478

-INSTAGRAM-